Dark Side ML bug

Locked
Jokero20
Posts: 18
Joined: Sun Mar 06, 2016 8:59 pm
Contact:

Salut. Uite ce am vazut eu azi la RF-u meu la ML. Si pe langa asta sunt o groaza de skille care au nevoie de cate 10 skill points sa poti adauga puncte in acel skill(nu numa la RF). nu cred ca e ok. Amu nu am stiut ca 2nd level la Dark Side e de 10 puncte imi cer scuze.

http://postimg.org/image/kb2214wy5/
User avatar
GM-John
Posts: 27
Joined: Mon Feb 29, 2016 12:05 am

Este normal sa ceara 10 puncte (pentru ca el iti sterge skillul tau si iti adauga alt skill care are alte abilitati). In cazul DarkSide iti da +2 attack range. Sunt multe abilitati in Master care fac acelasi lucru (cer 10 pct).

Nu este bug, iti multumim pentru report.
Jokero20
Posts: 18
Joined: Sun Mar 06, 2016 8:59 pm
Contact:

No bun nu e bug. dar daca tot imi pune cate un punct (nu imi pune 10 de o data cum face pe alte MLS pt ca as fi sarit la lvl 26 pe skill) de ce imi cere 10 puncte? dupa cum vezi in SS
1) eu am 9 skill points de adaugat
2) am pe DSMastery 16/10(SS)!!! nu vad de ce imi cere 10 puncte sa pot adauga doar 1 punct(imi ia 1 punct din cele 10 si adauga tot un punct)tb sa astept urmatoru lvl sa pot sa mai adaug inca 1 punct si celelalte 9 sa astepte degeaba
3) De ce 16/10?? nu trebuia sa se opreasca la 10? daca da,inseamna ca eu am depasit cu 9 PT in momentu de fata si il consider bug :)
4) Daca la lvl 10 imi da DS skill dmg area by 2. inseamna ca eu am bagat inca 9 puncte degeaba care zau le-as vrea inapoi.
User avatar
Zamfi
Site Admin
Posts: 54
Joined: Thu Jan 07, 2016 6:11 pm

Multumim de report. Am putut replica si noi problema si deja am rezolvat-o pe local. La urmatorul update se va rezolva si pe live. Iti vom reseta master skill tree-ul si iti vom returna punctele initiale.
Locked