Connect issues

Locked
BloodElf
Posts: 5
Joined: Sat Mar 05, 2016 11:01 pm

In timp ce ma jucam pe alt server de Mu am primit un avertisment de la Mu Guard, si implicit am luat disconect pe EuropeanMu. Acum nu pot sa ma mai conectez (aceasta problema o intampina si un prieten) Image .


Fara offtopicuri fara sens.


Multumesc
User avatar
GM-John
Posts: 27
Joined: Mon Feb 29, 2016 12:05 am

Cand anticheatul iti detecteaza o schimbare in memoria jocului (main.exe) el blocheaza si inchide procesul, iar pe langa asta iti da si o perioada de time-out (eroare pe galben de la anticheat). Rezolvarea este simpla din pacate... in timp ce joci pe serverul nostru nu poti juca si alt server pentru ca anticheatul o sa observe ca mainul nostru nu este la fel cu mainul celuilalt server.

Cred ca exista o posibilitate pentru a rezolva aceasta problema, iar dupa ce o sa testam o sa facem un anunt.
BloodElf
Posts: 5
Joined: Sat Mar 05, 2016 11:01 pm

GM-John wrote:Cand anticheatul iti detecteaza o schimbare in memoria jocului (main.exe) el blocheaza si inchide procesul, iar pe langa asta iti da si o perioada de time-out (eroare pe galben de la anticheat). Rezolvarea este simpla din pacate... in timp ce joci pe serverul nostru nu poti juca si alt server pentru ca anticheatul o sa observe ca mainul nostru nu este la fel cu mainul celuilalt server.

Cred ca exista o posibilitate pentru a rezolva aceasta problema, iar dupa ce o sa testam o sa facem un anunt.


Multumesc.
Locked