Auto Combo program

Locked
User avatar
Pain
Posts: 15
Joined: Tue Mar 01, 2016 7:38 pm
Location: Valhalla
Contact:

Am facut duel cu Kind3r si mia dat vreo 8 -9 combo in zece secnunde la full agility(32000 agi are el) ....deci acuma serios....Zamfi ai zis ca fara programe .....cer sa se verifice characterul Kind3r.
User avatar
Zamfi
Site Admin
Posts: 54
Joined: Thu Jan 07, 2016 6:11 pm

Nu vad nicio problema in 8 combo-uri in 10 secunde. Oricine poate face cu putin antrenament.

Te invit de asemenea sa vezi urmatorul clip:
User avatar
Pain
Posts: 15
Joined: Tue Mar 01, 2016 7:38 pm
Location: Valhalla
Contact:

iti bati joc de noi? lai verificat sau nu?
User avatar
Zamfi
Site Admin
Posts: 54
Joined: Thu Jan 07, 2016 6:11 pm

Cred ca iti bati tu joc de noi si nu realizezi cateva lucruri. Deja unele intrebari devin penibile si unii din voi aveti impresia ca noi suntem aici sa va vrem voua raul cand singurul scop pentru care suntem aici este sa mearga totul bine. Nu este logic oare ca noi vrem decat sa mearga jocul bine? E incredibil pana la ce nivel puteti avea suspiciuni si cat de flegmatic ne vorbiti unii din voi.

O verificare impotriva unui astfel de program nu se poate face si tocmai de acea nu poate fi interzisa. Daca o luam la modul ce-l spui tu vreau sa te informez ca orice mouse/tastatura poate avea macro-uri si este folosita inclusiv la competitii de jocuri. Singura verificare ce as putea-o face este setul tau, master skill tree-ul tau si modul tau de joc efectiv, dar eu nu sunt aici sa te invat jocul, ci doar sa ma asigur ca functioneza.

Ia-ti "program" si bate-i si tu daca asta iti era marea tulburare.

Discutia nu-si are niciun rost sa mai fie continuata.
Locked